content marketing

nie wiesz jakie treści i jak często publikować posty na Swojej stronie? które kanały informacyjne będą idealne dla twojego biznesu? 

nie musisz tego wiedzieć! dzięki współpracy ze Światem cyfrowym – firmą zajmującą się tworzeniem i zarządzaniem treścią www, nie musisz wiedzieć kiedy, co i jak publikować. wszystkim zajmie się Świat cyfrowy! daj nam sobie pomóc w sprzedaży produktów, w zwiększeniu widoczności Twojego e-commerce co przełoży się na większą ilość wejść na Twoją stronę i wzrost przychodów.  

jeśli brakuje Ci czasu, wiedzy lub pomysłów ?

wykorzystaj możliwość, z której skorzystali inni nasi Klienci: sprawdź swoje obecne treści, dowiedz się co można poprawić. jako doradca e-commerce od wielu lat, zaproponujemy Tobie ciekawe, skuteczne i angażujące treści na Twojej stronie! chętnie pomożemy w pisaniu innych tekstów, takich jak artykuły eksperckie, porady, opisy produktów, opisy kategorii i innych. wdrożymy pomysły, dzięki którym pozyskasz więcej klientów. 

dlaczego jest to dla Twojej strony ważne?

jeżeli zastanawiasz się, dlaczego sposób pisania tekstów na stronę miałby zwiększyć twoje zasięgi i przyciągnąć nowych klientów, powodów jest kilka, ale najważniejsze z nich to roboty wyszukiwarki Google oraz konsumenci. aby nasza strona była widoczna w wyszukiwarce organicznej na wysokiej pozycji, musi spełniać wiele wymagań, tak aby algorytm Google umieszczał ją – najlepiej – w pierwszych dziesięciu wynikach (TOP10) albo jeszcze lepiej – w pierwszych 3 wynikach wyszukiwania dla danej frazy (TOP3). z drugiej strony, przyszli konsumenci szukają w opisach ważnych i przydatnych informacji na temat produktu, który będzie przedstawiony w jasny sposób. Google określa takie pełne i kompletne wyczerpanie danego tematu jako tzw. topical authority, czyli ocenia, że dane źródło jest pełne i wiarygodne na dany temat, podnosząc wyżej pozycje takiej strony. 

content w strategii e-commerce i SEO służy do przyciągania ruchu, zwiększania widoczności strony i przekształcania odwiedzających w klientów poprzez prezentację produktów/usług, dostarczanie informacji i optymalizację treści pod kątem wyszukiwarek. 

wiele firm tworzy content pod pozycjonowanie. świat cyfrowy skupia się jednak na przygotowaniu go w taki sposób, by Twoi Klienci pozyskali wiedzę – dowiedzieli się o Twoich usługach czy produktach, a tym samym, aby był odpowiednio przygotowany pod wyszukiwarkę Google, która docenia takie treści w rankingach. jednak zawsze najważniejsza jest budowa treści dla Ciebie, pomaga to nie tylko w zwiększeniu jakość, ale również użyteczności Twojego e-commerce. 

zobacz nasze pozostałe usługi