bezpłatny audyt e-commerce (preaudyt e-commerce)- co to jest i czym się różni od pełnego audytu e-commerce?

Co to jest preaudyt e-commerce (preaudyt sklepu internetowego)?

preaudyt e-commerce (preaudyt sklepu www) to prostsza, ale 100% bezpłatna wersja audytu sklepu internetowego. zawiera jednak minimum informacji, które za darmo już mogą wpłynąć pozytywnie na Twój e-commerce. w Internecie możemy znaleźć wiele ogłoszeń o bezpłatnych audytach sklepu www, ale nie są to realnie pełne audyty e-commerce. są to raczej „częściowe audyty” (np. tylko audyt seo, tylko audyt UX, czy okrojony audyt strony internetowej etc.). można oczywiście zastanawiać  się i ewentualnie zapytać takie firmy oferujące „bezpłatny audyt sklepu internetowego” – nie będący prawdziwym audytem e-commerce, dlaczego wprowadzają w błąd potencjalnych Klientów i piszą o audycie e-commerce, skoro to jest tylko jego niepełna wersja? 

na to pytanie nie odpowiemy, ale chcemy, aby nasi Klienci wiedzieli, że nasza definicja audytu jest pełna, zawierająca kompleksową analizę Twojego e-commerce (sklepu www) i jest to płatny audyt, ma który trzeba poświęcić sporo czasu, wykonuje taki audyt zespół ludzi, a nie jakaś aplikacja czy automat; co więcej, taki audyt sklepu internetowego wykonuje się za pomocą wielu narzędzi e-commerce. 

Dlatego jako wieloletni doradca e-commerce, jako świat cyfrowy wprowadziliśmy osobną nazwę i definicję bezpłatnego audytu sklepu www: preaudyt e-commerce – preaudyt sklepu www – aby umożliwić zainteresowanym rozróżnienie, co jest za darmo, a co już wymaga czasu, a więc i inwestycji ze strony Klienta. 

Aby więc nie było wątpliwości, poniżej informacje, co zawiera preaudyt e-commerce, który jest darmowy:

* preaudyt e-commerce – preaudyt sklepu www –  zawiera prostą ankietę dla naszego Klienta, czy potencjalnego Klienta, w której pytamy o podstawowe dane Twojego e-commerce.

* preaudyt e-commerce – preaudyt sklepu internetowego – zawiera PODSTAWOWĄ listę problemów, błędów, czyli tego, co nie jest dobrze wykonane w Twoim e-commerce lub nie działa poprawnie, ale oczywiście nie zawiera wszystkich informacji – na to potrzebuje każdy specjalista e-commerce więcej czasu oraz zaangażowania. 

* preaudyt e-commerce – preauyt sklepu www – zawiera podstawowe rekomendacje dotyczące Twojego e-commerce. co więcej, nie będą to rekomendacje dotyczące tylko samego sklepu, ale zawsze patrzymy na Twój e-commerce szerzej, m.in. zwracamy na uwagę na Twoją obecną strategię e-commerce i inne aspekty. 

* preaudyt e-commerce zawiera bezpłatną konsultację online, a więc po wykonaniu preaudytu, spotykamy się z Klientem i omawiamy poszczególne elementy preaudytu. 

warto podkreślić, że te informacje, które od nas otrzymasz, już będą miały pozytywny wpływ na Twój e-commerce, a ponieważ są to informacje bezpłatne… to pewnie warto spróbować. 

A co to jest audyt e-commerce, audyt sklepu www?

o pełnym płatnym audycie sklepu www pisaliśmy już na naszym blogu poradnikowym, więc zapraszamy do lektury, warto zapoznać się z naszą usługą audytu e-commerce oraz artykułem poradnikowym szerzej rozwijającym tę materię